29
Geg

Kardo valdymo kursai „Šeši kirčiai“ – jau BIRŽELĮ

ŠEŠI KIRČIAI NAUJASKalendorinė vasara į Lietuvą atkeliaus jau visai netrukus, o kartu su ja ir kardo valdymo kursai „Šeši kirčiai“, kurie birželį ir vėl startuos didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kviečiame visus prisijungti prie birželio mėnesį startuosiančių kardo valdymo kursų, kurie nestokos gerų emocijų, naujų žinių, ir senovę menančių įgūdžių, kuriuos jau daugelį metų praktikuoja ir tobulina savo srities profesionalai.

Į kardo valdymo kursus būtina išankstinė registracija, kadangi vietų skaičius grupėje ribotas!

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

+370 640 33 322

info@husaras.lt

Kursai birželį startuoja:

  • Vilniuje – birželio 6 dieną;
  • Kaune – birželio 6 dieną;
  • Klaipėdoje – birželio 7 dieną.

Kursai susideda iš keturių užsiėmimų, kurie vyksta 1 kartą per savaitę ir trunka mėnesį laiko. Vieno užsiėmimo trukmė – 1,5 val.

Treniruotėse reikalinga turėti sportinę aprangą – pageidautina balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės ir patogi sportinė avalynė (pvz. sportbačiai).

Kursų metu Jūs mokysitės valdyti kardą, treniruositės atlikti kirtimo ir pjūvio veiksmus, o galiausiai – dvikovoje nugalėti savo priešininką!

Kardo valdymo kursų „Šeši kirčiai“ programa:

Programa naujai nauja

Šių kursų tikslas – greitai, bet efektyviai paruošti mokinius ne tik taisyklingai valdyti kardą, atlikti kirtimo ir pjūvio veiklus, bet ir apsiginti. Užsiėmimų metu mokysitės taisyklingos stovėsenos ir kardo laikymo, o taip pat, ir įvairių kardo valdymo technikų bei paslapčių.

Šie kursai į Lietuvą atkeliavo iš Vengrijos, iš prestižinės fechtavimo mokyklos – Toldi Miklos Karališkojo instituto. Toldi Miklos Karališkojo Instituto „tėvu“ laikomas Lászlo Borsódy (liet. Laslo Baršodi) – puikus fechtuotojas, ilgai tyrinėjęs ir reformavęs kardo valdymo meną bei sukūręs efektyvią mokymo programą.

Fechtuotojas, sienoje kardu nubrėžęs žvaigždę šešiais lengvais mostais jaučia kardą ir žino pagrindinę kardo valdymo techniką. Aristokratiška galimybė kardą valdyti, mokantis iš dar prieš kelis šimtmečius Vengrijoje atsiradusios technikos suteikiama kiekvienam, kuris greitai, bet efektyviai nori išmokti valdyti kardą.

Daugiau informacijos bei registracija į kursus tel. +370 640 33 322  arba el. paštu info@husaras.lt

Bendraukime:
Iki lapkričio seminaro su Maestro Norbert Maday Kaune liko:
© 2019 Kardo valdymo mokykla.lt. Visos teisės saugomos.