22
Rgp

Kardo valdymo kursai „Šeši kirčiai“ – jau rugsėjį

Šešiems kirčiams - prominimui i FB

Kardo valdymo menas visais amžiais buvo laikomas  kaip vienas iš aristokratų užsiėmimų, tačiau jau dabar, XXI amžiuje, kardo valdymo gali mokytis bet kuris, panorėjęs išbandyti šią, neeilinę veiklą ir išmokti valdyti vieną kilmingiausių pasaulyje ginklų – kardą!

Niekad nebandžiusiems kardo valdymo meno, ar net „nečiupinėjusiems“ kardo, o mačiusiems jį tik filmuose, siūlome išbandyti kardo valdymo kursus pradedantiesiems – „Šeši kirčiai“ – kurių metų mokysitės valdyti kardą, treniruositės atlikti kirtimo ir pjūvio veiksmus, o galiausiai – dvikovoje nugalėti savo priešininką!

Kviečiame susipažinti su tuometine egzistavusia Lietuvos istorija, išbandyti kardą bei prisiliesti prie kardo valdymo pagrindų, – technikų, kurias dar XV amžiuje naudojo mūsų LDK kariuomenės sparnuotieji husarai.

Planuojamų kardo valdymo kursų „Šeši kirčiai“ startas – rugsėjo 12 dieną (trečiadienį) Vilniuje ir Kaune. 

Kursai susideda iš keturių užsiėmimų, kurie vyksta 1 kartą per savaitę ir trunka mėnesį laiko. Vieno užsiėmimo trukmė – 1,5 val.

Treniruotėse reikalinga turėti sportinę aprangą – pageidautina balti marškinėliai, juodos sportinės kelnės ir patogi sportinė avalynė (pvz. sportbačiai).

Šių kursų tikslas – greitai, bet efektyviai paruošti mokinius ne tik taisyklingai valdyti kardą, atlikti kirtimo ir pjūvio veiklus, bet ir apsiginti. Užsiėmimų metu mokysitės taisyklingos stovėsenos ir kardo laikymo, o taip pat, ir įvairių kardo valdymo technikų bei paslapčių.

Į kursus reikalinga išankstinė registracija  tel. +370 640 33 322  arba el. paštu info@husaras.lt

 

Bendraukime:
Iki lapkričio seminaro su Maestro Norbert Maday Kaune liko:
© 2019 Kardo valdymo mokykla.lt. Visos teisės saugomos.