4
Lie

Kursai „Šeši kirčiai“ Vilniuje – kardo valdymas XXI amžiuje

1

Vasaros dienos nepamatuojamu greičiu lekia į liepos mėnesį, na, o kad visas sezonas nepraeitų veltui, kviečiame jau rugpjūtį sudalyvauti kardo valdymo mokyklos „Husaras“ organizuojamuose kursuose„Šeši kirčiai“.

Kviečiame susipažinti su lietuvos istorija, išbandyti patį kilmingiausią pasaulyje ginklą – kardą bei prisiliesti prie kardo valdymo pagrindų, – technikų, kurias dar senais XV amžiuje naudojo mūsų LDK kariuomenės sparnuotieji husarai.

Kardo valdymo kursai rugpjūčio mėnesį startuoja tik Vilniuje – nuo rugpjūčio 1 dienos. Registruotis galite jau dabar el. paštu info@husaras.lt arba tel. +370 640 33 322.

REGISTRACIJA ČIA

Kursuose mokysitės valdyti kardą, treniruositės atlikti kirtimo ir pjūvio veiksmus, o galiausiai – dvikovoje nugalėti savo priešininką!

Šių kursų tikslas – greitai, bet efektyviai paruošti mokinius ne tik taisyklingai valdyti kardą, atlikti kirtimo ir pjūvio veiklus, bet ir apsiginti. Užsiėmimų metu mokysitės taisyklingos stovėsenos ir kardo laikymo, o taip pat, ir įvairių kardo valdymo technikų bei paslapčių.

„Šeši kirčiai“ – tai šimtmečius menanti praktika į Lietuvą atgabenta iš Vengrijos. Kursus sudaro 4 treniruotės, vykdomos 1 kartą per savaitę, Vilniuje – trečiadieniais, vyksta mėnesį laiko.

Plačiau kalbant, kardo valdymas yra laikomas  šiuolaikiniu ir elegantišku sportu, kuris atveria plačias galimybes tobulėti visapusiškai. Nuolat susiduriama su iššūkiais taktiškai ir fiziškai būti gudresniu už varžovą, būtina laikytis disciplinos, ugdyti savo kantrybę, konkurenciją bei ryžtą. Nors fechtavimu dažniausiai užsiima vidutinio amžiaus žmonės, tokia veikla taip pat rekomenduojama tiek jaunimui, tiek senjorams, kad išlaikyti aktyvų smegenų darbą bei fiziškai stiprinti kūną treniruočių metu.

Mokantis kardo valdymo taip pat  aktyviai dirba raumenys, kūnas tampa tvirtesnis rankų ir kojų srityje, o nuolatinis pusiausvyros išlaikymas gražina laikyseną. Vikrumas būtinas tiek fiziškai, tiek psichologiškai, nes reikia mąstyti strategiškai ir būti budriu. Taisyklingai valdyti kardą nėra pagrindinis fechtavimosi kriterijus, daug svarbiau yra jausti savo priešininką, nuspėti jo tolimesnius judesius ir veikti netikėtai. Rankos-akies koordinacija, koncentracija, problemų sprendimas ir strateginis intelektas – tai tik kelios kardo valdymo teikiamos naudos.

Daugiau informacijos bei registracija į kursus tel. +370 640 33 322  arba el. paštu info@husaras.lt

Bendraukime:
Iki lapkričio seminaro su Maestro Norbert Maday Kaune liko:
© 2019 Kardo valdymo mokykla.lt. Visos teisės saugomos.